- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersAwake NY x Reebok Instapump Fury Proto

Awake NY x Reebok Instapump Fury Proto

Jedną z najlepszych kolaboracji tego roku były buty Asics Gel Kayano 5 360, które zaprojektował Angelo Baque. Dziś mamy dla Was jego kolejny projekt, który tym razem powstał na linii Awake NY x Reebok i przyniósł nam buty Instapump Fury Proto.

Podobnie jak u wyżej wspomnianego poprzednika tak i tu otrzymujemy oszczędny formie design bazujący jedynie na mocnym kontraście kolorów. Boczne panele w tych futurystycznych biegówkach zabarwiono na kolor żółty, natomiast nosek, język oraz pięta są w kolorze czarnym. Wszystko to postawiono na żółto niebieskiej podeszwie z lodowo przezroczystym spodzie. Buty zdobią niebieskie logotypy Reebok na języku oraz na tyle buta, przy czym ten z tyłu został przykryty białym napisem Awake.

Szczegóły dotyczące premiery butów Awake NY x Reebok Instapump Fury Proto owiane są jeszcze tajemnicą, ale jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać.

Awake NY x Reebok Instapump Fury Proto 0 Awake NY x Reebok Instapump Fury Proto 1 Awake NY x Reebok Instapump Fury Proto 2

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: