- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Awake NY przywraca klasyczną szachownicę w swoich trzech wersjach Vans Sk8-Hi

Vans nie spoczywa na laurach i już szykuje dla nas kolejną porcję kolaboracyjnych projektów. Tym razem ich partnerem był brand stacjonujący po drugiej stronie Stanów, czyli nowojorska ekipa Awake NY. Owocem ich wielotygodniowych prac są limitowane wersje butów Vans Sk8 Hi.

Angelo Baque, dyrektor kreatywny i założyciel marki, na potrzeby prezentacji swoich projektów stworzył mini lookbook, w którym w rolę modela wcielił się raper, projektant i założyciel Griselda Records – Westside Gunn. Poniżej możecie zapoznać się nie tylko z jego zdjęciami, ale również zdjęciami produktowymi.

„To ekscytujące, że Awake NY może służyć jako kanał łączący wschodnie i zachodnie wybrzeże. Partner taki jak Vans naprawdę nas uzupełnia i na odwrót” – powiedział założyciel Awake NY, Angelo Baque.

„Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych współpracy, fundamentem jest społeczność. Nie możemy się doczekać współpracy z Fresh Youth Initiatives i Children of Promise, NY. Mając za sobą moc Vansów, Greenhouse i Foot Locker, naprawdę jesteśmy w stanie coś zmienić”.

Przechodząc już do samych butów – Baque miał na warsztacie absolutny klasyk jakim jest Vans Sk8 Hi i postanowił powrócić do korzeni, czyli do szachownicy. Jednak zaproponował swoje własne podejście do temu co przełożyło się na dwa aspekty. Po pierwsze wspomnianą szachownicę mamy w kolorowym ujęciu – różowo-czarnym, zielono-niebieskim i niebiesko-czerwonym. Natomiast druki aspekt to fakt, że wygląda to wszystko jakby poszczególne pola były pomalowane odręcznie.

Aby dopieścić projekt przez buty przewleczono kontrastowe sznurówki i naniesiono czarny napis AWAKE w okolicach małego palca. Projekt dopełnia biały 'jazz stripe’ i podeszwa w tym samym kolorze.

Premiera butów Awake NY x Vans Sk8 Hi ustawiona jest na 15 października. Będziecie je mogli zgarnąć z ich sklepu online.

vans sk8 hi awake ny fw21 0 vans sk8 hi awake ny fw21 1 vans sk8 hi awake ny fw21 2 vans sk8 hi awake ny fw21 3 vans sk8 hi awake ny fw21 4 vans sk8 hi awake ny fw21 5 vans sk8 hi awake ny fw21 6 vans sk8 hi awake ny fw21 7 vans sk8 hi awake ny fw21 8 vans sk8 hi awake ny fw21 9

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: