- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Awake NY już niedługo wyda cztery proste wersje Asics Gel-Lyte III

Wieloletnia przyjaźń na linii AWAKE x Asics zostanie już niedługo scementowana kolejnym wspólnym projektem. Na warsztacie Angelo Baque, założyciela nowojorskiej marki, pojawiła się kultowa sylwetka Asics Gel-Lyte III. Oto efekty jego pracy.

Już niedługo w sklepach zobaczymy cztery proste kolorystyki, które będzie wyróżniało kilka kwestii. Do wyboru będziemy mieli wariant w zielonym zamszu i jasnokremowym płótnie, kolejny bazuje na ciemnoróżowym zamszu i czarnej bazie, z kolei wariant numer trzy to połączenie koloru żółtego z błękitem. Z tego zestawu wyróżnia się opcja numer cztery, czyli baza w kolorze czarnym z nakładkami z biało czarną popękaną fakturą.

To co łączy te sylwetki to oczywiście branding nowojorskiej marki. Pojawia się on w postaci srebrnego napisu przy kołnierzu oraz napisów na wkładkach.

To co jest tu ciekawe to boczny branding. Tak zwane Tiger Stripes wykonane się z przezroczystego tworzywa, które zostało dopełnione czarną siateczką. Wszystko to zostało postawione na białej podeszwie z szarym stabilizatorem pięty.

Premiera butów AWAKE x Asics Gel-Lyte III odbędzie się już za kilka dni na ich stronie internetowej. Do tego czasu na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi fotami.

awake x asics gel-lyte iii green 1 awake x asics gel-lyte iii green 2 awake x asics gel-lyte iii green 3 awake x asics gel-lyte iii green 4 awake x asics gel-lyte iii green 5 awake x asics gel-lyte iii green 6 awake x asics gel-lyte iii green 7 awake x asics gel-lyte iii magenta 1 awake x asics gel-lyte iii magenta 2 awake x asics gel-lyte iii magenta 3 awake x asics gel-lyte iii magenta 4 awake x asics gel-lyte iii magenta 5 awake x asics gel-lyte iii magenta 6 awake x asics gel-lyte iii magenta 7 awake x asics gel-lyte iii yellow 1 awake x asics gel-lyte iii yellow 2 awake x asics gel-lyte iii yellow 3 awake x asics gel-lyte iii yellow 4 awake x asics gel-lyte iii yellow 5 awake x asics gel-lyte iii yellow 6 awake x asics gel-lyte iii yellow 7

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: