- Reklama -NikeNike

Awake wydaje 'artystyczne’ Crocs Classic Clog

Streetwearowy brand AWAKE NY zazwyczaj gości u nas podczas prezentacji swoich kolejnych kolekcji. Dziś jednak poświęcamy im osobny wpis za sprawą kolaboracji z marką… Crocs.

Rezultatem wymiany doświadczeń i pomysłów jest poniższa wersja Crocs Classic Clog. W dalszej części wpisu znajdziecie dodatkową galerię ze zdjęciami na nogach kilku ciekawych postaci z otoczenia Anglio Baque, założyciela nowojorskiej marki.

Awake NY Crocs Classic Clog 2 Awake NY Crocs Classic Clog 1 Awake NY Crocs Classic Clog 3 Awake NY Crocs Classic Clog 4 Awake NY Crocs Classic Clog 5 Awake NY Crocs Classic Clog 6 Awake NY Crocs Classic Clog 7

Chodaki w białawym odcieniu wyglądają jakbyście je chwilę temu zwędzili z mieszkania jakiegoś malarza lub artystki. To, że są całe poplamione różnymi odcieniami farby to nadaje im charakteru. Mało tego, Angelo w ramach tego projektu zdecydował się na przypinki (Jibbitz) z literkami, z których ułożysz nazwę marki, a także o kształcie króliczka i stokrotki.

„Te Crocsy to oda dla rzemieślników, artystów i twórców” — mówi Angelo Baque, założyciel Awake NY.

„Projekt jest hołdem dla mojej ulubionej pary spodni, które zostały wykonane na zamówienie przez mojego bardzo drogiego przyjaciela. Jestem pod wrażeniem tych, którzy pracują własnymi rękami, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Dlatego zdecydowałem się podkreślić lokalnych rzemieślników i przestrzenie w poniższej kampanii”.

W kampanii biorą udział rzemieślnicy z Nowego Jorku, którzy zapewniają kreatywne przestrzenie i usługi dla społeczności. Pojawiają się w niej LaParis Phillips z kwiaciarni Brooklyn Blooms Floral Boutique, Kiara Ventura i Kameron Robinson z galerii sztuki PROCESSA oraz Reuben King z Brooklyn Clay Industries.

Chodaki Awake NY x Crocs Classic Clog pojawią się w środę, 25 maja o godzinie 11:00 czasu wschodniego na ich stronie internetowej. Następnie w szerszym wydaniu w sklepachFootlcoker w piątek, 27 maja.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: