- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylStreetwearBabylon x GUESS Jeans U.S.A wypuszczają wspólną kolekcję

Babylon x GUESS Jeans U.S.A wypuszczają wspólną kolekcję

Jesteśmy świadkami dość zaskakującej kolaboracji, która powstała na linii Babylon x GUESS Jeans U.S.A, a przyniesie ona mini kolekcję składającą się z 11 elementów.

Nowa kolekcja została zaprojektowana pod egidą GUESS Sport i zostanie wydana w eksperymentalnym dropie w ich siedzibie w Los Angeles. Dyrektor zarządzajacy projektami partnerskimi Nicolai Marciano opowiedział, że współpraca ze streetwearowym brandem Babylon LA „wniosło do projektu wyjątkową wizję”.

W najnowszym przedsięwzięciu widać DNA obu marek, ponieważ ekipa Babylon reinterpretuje korzenie GUESS – na przykład korzystając z koloru czarnego, czerwonego i białego – dodając własny streetwearowy punkt widzenia. Seria składa się z sześciu opcji odzieży: bluza z kapturem, koszulki z logo i koszulka hokejowa z dopasowanymi do nich spodniami cargo. Zdobiące odzież grafiki odnoszą się do nazw i logotypów obu marek. Zestaw zawiera również torby na ramie, klapki, czapki, a także pierścionki i naszyjniki, które dopełniają ich wspólny drop.

Kolekcja Babylon LA x GUESS Sport będzie miała swoją premierę 24 i 25 sierpnia.

Babylon LA x GUESS Sport 1 Babylon LA x GUESS Sport 2 Babylon LA x GUESS Sport 3 Babylon LA x GUESS Sport 4 Babylon LA x GUESS Sport 5 Babylon LA x GUESS Sport 6 Babylon LA x GUESS Sport 7 Babylon LA x GUESS Sport 8

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: