- Reklama -NikeNike

Duet adidas x Bad Bunny powraca z nowym projektem – Campus „Wild Moss”

Aby uczcić niesamowity występ Bad Bunny’ego i but, który odcisnął swoje piętno na Coachella Valley Music and Arts Festival, adidas Originals powraca z globalną premierą Campus „Wild Moss”, aby przywołać beztroskie uczucie i nastrój wiosny.

Campus Wild Moss reprezentuje całą esencję i mistykę Benito, odzwierciedloną w dzikiej zieleni pokrywającej cholewkę. Charakterystyczne buty zainspirowane były kreatywną wizją wspomnianego artysty.

Wyprofilowane podeszwy zewnętrzne, wyraziste trzy paski na boku, a do tego aksamitna, zamszowa cholewka, która jest miękka i miłą w dotyku, a dodatkowo ma stonowane kolorystycznie detale i design z podwójnym językiem. Całość osadzona jest na solidnej, gumowej podeszwie zewnętrznej, która dopełnia ten charakterystyczny fason.

Ta tętniąca życiem i wyjątkowa nowa odsłona to już dziewiąty drop Bad Bunny x adidas. Opisywane Campus trafią do sprzedaży poprzez adidas CONFIRMED już 29 kwietnia, ale już teraz można się zapisać do losowania.

Bad Bunny x adidas Campus
Wild Moss / Blue Tint – Cream White
ID7950
29 Kwiecień 2023
749 PLN

Bad Bunny x adidas Campus Wild Moss ID7950 1 Bad Bunny x adidas Campus Wild Moss ID7950 2 Bad Bunny x adidas Campus Wild Moss ID7950 3 Bad Bunny x adidas Campus Wild Moss ID7950 4 Bad Bunny x adidas Campus Wild Moss ID7950 5 Bad Bunny x adidas Campus Wild Moss ID7950 6

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: