- Reklama -NikeNike

Bad Bunny x adidas wprowadzają na rynek adidas Forum Low „White”

Bad Bunny oraz adidas Originals wprowadzają na rynek adidas Forum Low w białej kolorystyce zatytułowanej „Last Forum”.

Ciepła sylwetka, która pojawia się zimą, nowe wydanie „Last Forum” zostało zaprojektowane tak, abyśmy żyli niekończącym się latem, przynosząc stały nastrój ciepła i radości.

Możecie się tu zagłębić w pojęcia zimna i lodu oraz tego, jak można przeżyć letni nastrój nawet w czasach i miejscach poniżej zera. To doświadczenie dosłownie zabierze nas na lód, aby odkryć wyjątkowy sposób na życie w zimnie, w najlepszym stylu Benito.

Ta nadchodząca premiera jest kontynuacją kolorystyki „Blue Tint”, która zadebiutowała pod koniec tegorocznego lata.

Bohater tego wpisu to tylko i wyłącznie odcienie bieli, które będą się różniły w zależności na jakim panelu i materiale zostaną wykorzystane. Jedynie wyściółka i trzy paski na boku zostały skąpane w jasnej szarości. Następnie całość została osadzona na delikatnie pożółkłej półprzezroczystej podeszwie. W specjalnym pudle z butami znajdziecie trzy komplety sznurówek z odblaskowymi akcentami.

Aby mieć szansę na ich zakup należy zapisać się do 10 grudnia na losowanie w adidas CONFIRMED.

Bad Bunny x adidas Forum Low „Last Forum”
Cloud White / Clear Onyx – Chalk White
HQ2153
10 Grudzień 2022
749 PLN

bad bunny x adidas forum low white HQ2153 0 bad bunny x adidas forum low white HQ2153 1 bad bunny x adidas forum low white HQ2153 2 bad bunny x adidas forum low white HQ2153 3 bad bunny x adidas forum low white HQ2153 4 bad bunny x adidas forum low white HQ2153 5 bad bunny x adidas forum low white HQ2153 6 bad bunny x adidas forum low white HQ2153 t7

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: