- Reklama -NikeNike

Bad Bunny zaprojektował adidas Response CL również w wersji żółtej

Okazuje się, że projekt Bad Bunny x adidas Response CL nie zamknie się jedynie na kolorystyce „Cream White”. Na sklepowych półkach pojawi się jeszcze opcja „Yellow”, która jest bohaterem tego wpisu.

Response CL, które na warsztat wziął Portorykański raper, są stosunkowo świeżą sylwetką, ale wzorowaną na projektach sprzed lat. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju hybryda łącząca detale z różnych innych modeli niemieckiej marki. Po cholewkę sięgnięto do modelu Response Cushion z roku 2003. Z kolei w podeszwie znajdziemy takie rozwiązania jak Formotion oraz adi wear. Możecie je kojarzyć na przykład z Response Control 7 z 2007 roku.

Przechodząc już do bohatera tego wpisu. Nie da się ukryć, że projektem rządzi kolor żółty. Wykorzystano go do zabarwienia niemalże całej cholewki i to wraz z podeszwą. Nieważne czy to siateczka, czy rozpływające się panele na mudguardzie – wszystko jest żółte. Dla kontrastu Bad Bunny wprowadził kolor czarny, który pojawia się nie tylko na wyściółce i języku, ale również na kilku detalach na toeboxie. Barwi on również obwolutę srebrnych trzech pasków na bokach cholewki. Kropką nad i wydają się być wyraziste pomarańczowe akcenty rozsiane po całej cholewce.

Opisywane buty powinny pojawić się poprzez adidas CONFIRMED już 10 marca. Zatem na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

Bad Bunny x adidas Response CL
Yellow / Core Black – Bold Orange
GY0101
10 Marzec 2022

bad bunny x adidas response cl yellow GY0101 1 bad bunny x adidas response cl yellow GY0101 2 bad bunny x adidas response cl yellow GY0101 3 bad bunny x adidas response cl yellow GY0101 4 bad bunny x adidas response cl yellow GY0101 5 bad bunny x adidas response cl yellow GY0101 6 bad bunny x adidas response cl yellow GY0101 7 bad bunny x adidas response cl yellow GY0101 8

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: