- Reklama -NIkeNIke

BAIT x adidas EQT Support 93/16 Ultra Boost „Glow In The Dark”

Jeden z najlepszych butików na świecie Bait, który słynie z bardzo ciekawych kolaboracji, nawiązał właśnie współpracę z niemiecką firmą adidas, gdzie na warsztat wzięto odświeżony model adidas EQT Support 93/16 z Ultra Boostem. Nie dość, że mamy tutaj do czynienia z bardzo dobrą technologią to sam but świeci w nocy, co zresztą może sugerować nam już sam tytuł Glow In The Dark.

Sama cholewka to tak naprawdę śnieżna biel. Nie ma tutaj większej filozofii. Kolor ten zakrywa praktycznie całą cholewkę, zaczynając od bocznych paneli, okolicy pięty, toeboxa a kończąc na językach, sznurówkach i charakterystycznej podeszwie. Ponadto tak jak wspominaliśmy w pierwszym akapicie, buty te świecą w nocy co jest dodatkowym smaczkiem.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego wydania adidas EQT Support 93/16 Ultra Boost to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale na bieżąco sprawdzajcie nasz magazyn, bowiem jak tylko coś więcej pojawi się na ten temat to na pewno damy Wam znać.

BAIT x adidas EQT Support 93:16 Ultra Boost Glow In The Dark1 BAIT x adidas EQT Support 93:16 Ultra Boost Glow In The Dark2 BAIT x adidas EQT Support 93:16 Ultra Boost Glow In The Dark3 BAIT x adidas EQT Support 93:16 Ultra Boost Glow In The Dark4 BAIT x adidas EQT Support 93:16 Ultra Boost Glow In The Dark5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: