Ekipa sklepu Bait wchodzi w pierwszą w tym roku kolaborację. Otwierają sezon współpracą z włoską marką Diadora, a na warsztacie mieli ich jeden z najpopularniejszych modeli, czyli buty N9000.

Wydanie zatytułowane Notti Veneziane to hołd oddany włoskiemu rzemiosłu poprzez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów jak chociażby skóra bydlęca, włoski nubuk czy też skóra węża. Co do kwestii koloru to czarny toebox oraz szare boczne panele zostały przykryte elementami w czerni i kolorze bordowym, widzimy je na przedzie, przy sznurówkach oraz na pięcie. Dopełnia to granatowy branding z białą obwolutą, biała podeszwa z czarnym elementem pod piętą oraz bordowe rzemykowe sznurówki. Z kolei język wykorzystuje zieleń i kolor czarny. Najlepsza włoska robota.

Premiera butów Diadora N9000, które się bohaterem tego wpisu odbędzie się już 9 stycznia, a zapisać się możecie na stronie Bait.

BAIT & Diadora N9000-Notti Veneziane-1 BAIT & Diadora N9000-Notti Veneziane-2 BAIT & Diadora N9000-Notti Veneziane-3 BAIT & Diadora N9000-Notti Veneziane4

Reklama
air jordan