- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersBAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-001 Vanquish” – Zajawka

BAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-001 Vanquish” – Zajawka

Jak wiadomo butik BAIT słynie z dobrych kolaboracji jak np. BAIT x Asics Gel Saga “Phantom Lagoons”. Dzisiaj również jesteśmy przy temacie marki Asics. Dzięki kolejnej współpracy i połączeniu sił, mamy okazję sprawdzić zajawkowe zdjęcie świeżego wydania modelu Gel Lyte III. Warto również dodać, że wariant kolorystyczny otrzymał następującą nazwę Basics Model-001 Vanquish a w tle widać jeszcze dwie inne wersje.

Mimo że obecnie w sieci nie ma zbyt wielu fot tych butów, to już teraz można wypowiedzieć się mniej więcej na temat ich wyglądu. Przede wszystkim dominuje czerń, pokrywająca większą część powierzchni, ale to właśnie na tym tle najlepiej wyróżnia się popularny motyw kamuflażu. Do tego dochodzi biała podeszwa, która w niektórych miejscach jest nakrapiana a uzupełnieniem są niewielkie, czerwone akcenty. Ponadto do produkcji użyto głównie zamszu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego zestawu to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery. Jednak na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem gdy tylko pojawi się jakaś wiadomość na ten temat to na pewno Was poinformujemy!

bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-001-vanquish-preview-0

via Hypebeast

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: