- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersBAIT x Disney Pixar x Reebok Instapump Fury "Toy Story"

BAIT x Disney Pixar x Reebok Instapump Fury „Toy Story”

Amerykański butik BAIT znany jest z kolaboracji bazujących na bajkach, filmach i superbohaterach. Tym razem wraz z Disney Pixar oraz marką Reebok Classic zaprezentowali nam nowe buty Reebok Instapump Fury nawiązujące do „Toy Story”.

Dzieje się tu tak dużo, że sami nie wiemy od czego zacząć. Po pierwsze oba buty z pary różnią się od siebie kolorami co jest dość zaskakując i rzadko spotykane. Pod drugie moc kolorów dopełniająca białe cholewki powala. W jednym z butów mamy jaskrawą zieleń i fiolet uzupełnione o czerwień, natomiast w drugim karty rozdają kolor niebieski i żółty, obok których widzimy czarne wstawki. To jednak nie koniec, ponieważ pojawia się wzór imitujący… krowę, a także napisy nawiązujące do popularnej kreskówki i jej bohaterów. Co tu dużo mówić – szaleństwo!

Niestety, ale buty BAIT x Disney Pixar x Reebok Instapump Fury „Toy Story” powstały jako produkt promujący nową bajkę Toy Stor 4, więc wyprodukowano zaledwie niewielką ilość, która raczej nie wpadnie do sprzedaży.

BAIT x Disney Pixar x Reebok Instapump Fury Toy Story 0 BAIT x Disney Pixar x Reebok Instapump Fury Toy Story 1 BAIT x Disney Pixar x Reebok Instapump Fury Toy Story 2 BAIT x Disney Pixar x Reebok Instapump Fury Toy Story 3 BAIT x Disney Pixar x Reebok Instapump Fury Toy Story 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: