Pamiętacie buty Bait x Diadora S8000 „Kung Fu Panda”? Okazuje się, że nie była to jedyna taka współpraca sklepu Bait z ekipą DreamWorks. Spotykają się oni ponownie, tym razem pracowali nad nową wersją butów Diadora N9000.

Efekt końcowy, który został przedstawiony na załączonych poniżej fotografiach został ochrzczony jako Shrek. Buty od włoskiej marki Diadora to zestawienie koloru beżowego, który został wykorzystany przy panelach ze skóry i zamszu na przodzie buta ze zgniłą zielenią, która została umiejscowiona na tyle, gdzie widzimy elementy z płótna oraz na zamszowym brandingu. Połączenie tak różnych materiałów dało zaskakująco dobry efekt. Tytułowy Shrek znalazł się na wkładkach, gdzie widzimy branding każdej z ekipy. Dochodzą do tego rzemykowe sznurówki, a całość spoczywa na biało zielonej podeszwie.

Buty pojawią się nie tylko w normalnej rozmiarówce, ale również w rozmiarach dla dzieci! Premiera odbędzie się już 18 czerwca, a szczegóły znajdziecie na stronie Bait.

BAIT X DREAMWORKS X DIADORA N9000-SHREK-1 BAIT X DREAMWORKS X DIADORA N9000-SHREK-2 BAIT X DREAMWORKS X DIADORA N9000-SHREK-3 BAIT X DREAMWORKS X DIADORA N9000-SHREK-4 BAIT X DREAMWORKS X DIADORA N9000-SHREK-5 BAIT X DREAMWORKS X DIADORA N9000-SHREK-6

Reklama
air jordan