- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNowe BAIT x Reebok Instapump Fury „Toy Story” przeniosą Cię w świat...

Nowe BAIT x Reebok Instapump Fury „Toy Story” przeniosą Cię w świat dziecka

BAIT, kalifornijski butik, ma bogatą historię jeśli chodzi o powiązanie butów z kreskówkami i rozmaitymi filmami. Dziś bierze na warsztat kultowe „Toy Story” i projektuje niesamowite wydanie butów Reebok Instapump Fury.

Przedstawiciele sklepu zasiedli przy jednym stole projektowym z ekipami reprezentującymi Pixar oraz oczywiście Reebok Classic, a efekty ich wytężonych prac możecie podziwiać na zdjęciach dołączonych w dalszej części wpisu. Nowe wydanie jest bardzo specyficzne, ponieważ jeden but z pary odwzorowuje Szerfa Chudego, a drugi bazuje na postaci Buzza Astrala.

BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 1 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 2

Zagłębiając się w szczegóły warto zwrócić na poszczególne kolory umieszczone na cholewkach, które odnoszą się bezpośrednio do strojów bajkowych postaci. Lewy but z pary jest oparty na bieli, a w ramach dodatków widzimy neonową zieleń i fiolet, obok których mamy czerń, żółć i czerwień. Drugi but to zestawienie koloru niebieskiego i żółtego jak jeansy i koszula Chudego. Kamizelka w krowie łatki została przedstawiona na bocznych panelach. Jego chusta z szyi to dwie pętelki, na zapiętce oraz języku.

Najfajniejszymi elementami są prawdopodobnie odznaki szeryfa na tyle cholewki, której odpowiednikiem jest odznaka Space Rangers umieszczona na drugim bucie.

Nowe buty BAIT x Reebok Instapump Fury „Toy Story” będą dostępne w specjalnych opakowaniach, takich jak wiele wydań Bait, owinięte w plastik jak prawdziwa zabawka.

Aby zakupić buty trzeba zapisać do losowania pod tym linkiem.

BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 3 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 4 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 5 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 6 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 7 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 8 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 9 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 10 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 11 BAIT x Reebok Instapump Fury Toy Story 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: