- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaBalenciaga wypuszcza swoją pierwszą kolekcję okularów

Balenciaga wypuszcza swoją pierwszą kolekcję okularów

Balenciaga otwiera nowy rok pierwszą w historii kolekcją okularów, które powstały we współpracy z firmą Kering Eyewear. Poniżej możecie sprawdzić pełen zestaw nowości, za którymi stoi dyrektor kreatywny Demna Gvasalia.

Świeża kolekcja będzie obejmowała aż 13 pozycji, pośród których każdy z Was powinien znaleźć coś dla siebie. Nie braknie oczywiście klasycznych aviatorów czy sylwetek cat-eye. Do tego zestawu dochodzą pozycje, które obecnie zyskują na popularności. Mowa tu o okularach inspirowanych kulturą rave oraz tych nawiązujących do okularów narciarskich, rzecz jasna o wyrazistych i jaskrawych kolorach. Trend z wszechobecnymi logotypami jest nadal w grze. W kolekcji znalazło się miejsce na dwie opcje okularów z laserowo naniesionymi napisami na szkłach.

Kolekcja okularów Balenciaga pojawi się ekskluzywnie w sklepach Dover Street Market w swoich lokalizacjach w Pekinie, Ginza, a także Londynie, Los Angeles, Nowym Jorku i Singapurze.

okulary balenciaga 1 okulary balenciaga 2 okulary balenciaga 3 okulary balenciaga 4 okulary balenciaga 5 okulary balenciaga 6 okulary balenciaga 7 okulary balenciaga 8 okulary balenciaga 9 okulary balenciaga 10 okulary balenciaga 11 okulary balenciaga 12 okulary balenciaga 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: