- Reklama -NikeNike

BAPE przedstawia nowy model butów MAD STA, który wygląda jak Nike Blazer

Na rynku pojawił się nowy model butów od A Bathing Ape. Przed Wami oficjalne zdjęcia modelu BAPE Mad Sta w dwóch kolorystykach – White oraz Black.

Japoński streetwearowy brand A Bathing Ale to nie tylko odzież i akcesoria, ale również bardzo popularne buty. Jak do tej pory rynek zdobywał model BAPE Sta, który wygląda jak kopia kultowych Air Force 1 od Nike.

W tym przypadku nie będzie inaczej. Projektanci japońskiej marki pracując nad modelem Mad Sta bardzo mocno inspirowali się innym koszykarskim klasykiem amerykańskiej marki, mianowicie Blazer Low.

Cholewki są wykonane z najwyższej jakości ziarnistej skóry bydlęcej. W pierwszej kolejności zobaczymy wersję w kolorze białym z czarnym detalem i jej odwrotność, w której kolory zamieniono miejscami. W obu przypadkach podeszwa pozostała biała.

Buty są ozdobione charakterystycznym logo BAPE STA w kształcie gwiazdy na bocznych panelach, które zastąpiło Nike Swoosh. Kropką nad i jest wytłoczony napis „*A BATHING APE” na stabilizatorze pięty.

Premiera nowych butów BAPE Mad Sta w wersji White / Black oraz Black / White odbyła się w ich sklepach 27 maja. Można je powinąć z ich sklepu online.

BAPE Mad Sta White Black 1 BAPE Mad Sta White Black 2 BAPE Mad Sta White Black 3 BAPE Mad Sta Black White 1 BAPE Mad Sta Black White 2 BAPE Mad Sta Black White 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: