- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

BAPE wypuszcza nową kolekcję kurtek koledżówek

W odpowiedzi na wciąż rosnące zainteresowanie i popularność kurtek baristy jacket, czyli po naszemu koledżówek lub baseballówek, japońska marka BAPE wypuszcza swoją własną kolekcję.

Do wyboru będziemy mieli trzy różne projekty. Pierwszym z nich jest zwykła Bape Varsity Jacket, której projekt będzie bazował na wielkiej literze B na lewej piersi i haśle na prawej, a także piorunach z gwiazdą umieszczonych na skórzanych rękawach. Następnie mamy Crazy Patch Varsity Jacket, czyli jak sama nazwa wskazuje – projekt bazuje na naszywkach. Na rękawach oraz piersiach umieszczono po jednej literze z nazwy BAPE i dorzucono rok powstania brandu oraz logo Ape Head ciut poniżej przy kieszeniach. Na koniec mamy projekt A Bathing Ape Varsity Jacket, czyli kurtkę bazującą na logotype Ape Head umieszczonym na lewej piersi i napisach pokrywających plecy.

Premiera kolekcji BAPE Varsity Jacket ustawiona jest na 17 grudnia w ich sklepie internetowym. Niestety nie wiemy czy poszczególne pozycje będą dostępne w ich sklepach stacjonarnych lub online na terenie Europy.

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: