- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers BAPE i adidas pokazują nowy zestaw z limitowanymi wersjami Superstar

BAPE i adidas pokazują nowy zestaw z limitowanymi wersjami Superstar

Pierwszy raz o kolaboracji BAPE x adidas Originals usłyszeliśmy w sierpniu zeszłego roku, ale dopiero teraz mamy oficjalny podgląd na dwie limitowane wersje adidas Superstar.

Przedstawiciele A Bathing Ape oraz designerzy spod znaku Trzech Pasków zdecydowali się na dwa odrębne warianty, ale połączone rozwiązaniami brandingowymi. Buty zaprojektowano tak, aby po prawie stronie cholewki był znak Bape Star, a po lewej trzy paski. Branding pojawia się również na złotym dobre przy sznurówkach, za ich zakończeniu oraz na zapiętkach.

Co do designu to pierwsza z kolorystyk jest rozwiązaniem klasycznym, ponieważ skórzana cholewka została zabarwiona na biało, a wszelkie detale mamy w kontrastowej czerni. Nie ma tu nic zaskakującego. Natomiast druga to już całkiem inna historia. Projektanci zdecydowali się podzielić cholewki na cztery części, po dwie na but i pokryli je ich autorskim wzorem kamuflażu. To jeszcze nie koniec, ponieważ każda ze wspomnianych części jest w innej kolorystyce: fioletowej, szarej, niebieskiej i czerwonej.

Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie, które pozwolą Wam dokładniej zapoznać się z nadchodzącymi perełkami.

Nadchodzące wersje BAPE x adidas Superstar 80 pojawią się w sprzedaży już 27 lutego w ich sklepie online. W nadchodzących dniach sprawdzajcie również dział nowości w oficjalnym sklepie niemieckiej marki.

 

bape x adidas superstar white black 1 bape x adidas superstar white black 2 bape x adidas superstar white black 3 bape x adidas superstar white black 4 bape x adidas superstar white black 5 bape x adidas superstar white black 6 bape x adidas superstar bape x adidas superstar camo 1 bape x adidas superstar camo 2 bape x adidas superstar camo 3 bape x adidas superstar camo 4 bape x adidas superstar camo 5 bape x adidas superstar camo 6

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: