- Reklama -NIkeNIke

BAPE x Arena – stroje kąpielowe i akcesoria do pływania

Zapoznasz się tu z nietypową kolekcją strojów kąpielowych i akcesoriów do pływania, które zostały zaprojektowane przez zespół powstały na linii BAPE x Arena. Poniżej dołączamy całą nadchodzącą kolekcję.

A Bathing Ape to brand, który powstał już w 1993 roku w Harajuku w Tokio i po dziś dzień nadal pozostaje na mapie streetwearu. Przez lata na sklepowych półkach lądowały kolejne kolaboracja, które wzbudzały wiele emocji. Dziś przedstawimy Wam owoce współpracy ze światowej klasy niemiecką marką Arena znaną ze strojów kąpielowych.

Pośród nowości znajdziemy kluczowe pozycje z oferty Arena – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn – które zostały pokryte autorskim wzorem kamuflażu ABC Camo zabarwionym na trzy kolory: zielony, niebieski oraz różowy. Dla mężczyzn przygotowano slipy, natomiast kobiety będą mogły wybrać strój jedno- albo dwuczęściowy.

To jednak nie koniec, ponieważ współpraca Arena BAPE przynosi nam również szereg innych pozycji, które przydadzą się nam na basenie. Są to między innymi rozpinane bluzy w czerwieni i bieli, a także szorty w tych samych kolorach. Dwa rodzaje t-shirtów, jeden z wielkim napisem, a drugi z grafiką przedstawiającą zwisające z szyi medale.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o goglach pływackich, ręczniku oraz czepku, a także siateczkowej torbie by to wszystko przechować i desce do nauki pływania.

Zainteresowani fani będą mogli kupić kolekcję BAPE x Arena od tej soboty, 24 sierpnia, kiedy trafi ona do sklepów stacjonarnych BAPE na całym świecie i na ich stronie internetowej.

BAPE x Arena 5 BAPE x Arena 2 BAPE x Arena 3 BAPE x Arena 4

BAPE x Arena 6 BAPE x Arena 7 BAPE x Arena 8 BAPE x Arena 9 BAPE x Arena 10 BAPE x Arena 11 BAPE x Arena 12 BAPE x Arena 13 BAPE x Arena 14BAPE x Arena 23 BAPE x Arena 15 BAPE x Arena 16 BAPE x Arena 17 BAPE x Arena 18BAPE x Arena 21 BAPE x Arena 20 BAPE x Arena 19 BAPE x Arena 22 BAPE x Arena 24

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: