- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Duet BAPE x Vans serwuje kolaboracyjne wersje butów Old Skool i Sk8 Hi

Po debiutanckiej kolekcji z zeszłego roku, zespół designerów stworzony na linii BAPE x Vans zasiadł przy stole projektowym raz jeszcze. Rezultatem ich wielotygodniowych prac jest mini kolekcja odzieży oraz dwie unikatowe wersje butów.

Kolekcja obejmuje remastering dwóch najbardziej kultowych modeli butów Vans – Sk8-Hi oraz Old Skool. Mini kolekcję spajają dwie limitowane koszulki w kolorze czarnym i białym z detalami w postaci Ape Head logo na piersi oraz barwną ilustracją przedstawiającą buty, którą umieszczono na plecach.

bape x vans old skool sk8 hi 3 bape x vans old skool sk8 hi 2 bape x vans old skool sk8 hi 1

Nowe oblicze Vans Sk8-Hi 38 DX zdecydowanie wychodzi przed szereg, a to ze względu na barwny design. W tym przypadku otrzymujemy bardzo plastyczny i soczysty język graficzny.

Cholewka z płótna pokryta jest po bokach czterema różnymi wzorami. Trzy strony to autorski wzór kamuflażu A Bathing Ape w kolorze zielonym, niebieskim i różowym. Dopełnieniem jest biało czarna szachownica. Co ciekawe, zamszowe panele na tyle cholewki, przy oczkach na sznurówki i na górze toeboxu to za każdym razem inny kolor. 

Po drugiej stronie lustra widzimy buty Vans Old Skool 36 DX, które również wykonano z płótna i zamszu. Boczne sektory cholewki to autorski wzór ABC Camo w odcieniach zieleni. Natomiast pięta, toebox oraz okolice oczek na sznurówki to jedynie zgniła militarna zieleń.

W obu przypadkach projekt dopełnia biel na wyściółce i sznurówkach. Biały jest również boczny branding oraz podeszwa.  

Kolekcja butów BAPE x Vans będzie dostępna na całym świecie już 26 lutego. Zatem na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

- Reklama -SNIPESSNIPES