- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersVans Vault wraz z marką Baracuta wypuszczają kolekcję butów

Vans Vault wraz z marką Baracuta wypuszczają kolekcję butów

Baracuta przenosi swoje korzenie z odzieży przeciwdeszczowej do tej wspólnej kolekcji Vans Vault. Obejmuje ona ekskluzywne wydania trzech kultowych modeli ze stajni kalifornijskiej marki.

Na warsztacie pojawiły się takie sylwetki jak wysokie Vans Sk8 Hi, a także niższe Old Skool oraz lekkie Slip On. Od tego momentu zajmowali się nimi przedstawiciele brytyjskiej marki z Manchesteru, która znana jest z produkcji odzieży przeciwdeszczowej. Przedstawiana współpraca stanowi hołd dla charakterystycznego logo i nadruku marki. Chodzi o wzór Fraser Tartan, do którego uzyskali prawo w latach ’30 ubiegłego wieku i używali go przy podszewkach swoich kurtek. 

Przechodząc już do konkretów. Przy butach Old Skool klasyczny pasek boczny i szachownica są umiejscowione na kracie Frasier Tartan. Z kolei Sk8-Hi to ukłon w stronę korzeni Baracuty, a szczególnie odzieży wierzchniej, ponieważ model posiada na boku drobną kieszeń. Za to w Slip-On wykorzystano oryginalne logo brytyjskiej marki na wytłoczonym nadruku w szachownicę. Zresztą sami obadajcie dołączone do wpisu zdjęcia. 

Uzupełnieniem kolekcji jest kurtka Chore Coat w dwóch kolorach, niebieskim i bordowym, tkana koszula w kratę, a także granatowa koszulka polo z małym haftem na piersi i kratą Fraser Tartan Checkerboard na karczku.

Kolekcja Vault od Baracuta x Vans Vault będzie dostępna na wybranych salonach amerykańskiej marki od 5 grudnia 2020 r. 

Baracuta x Vans Vault Sk8 Hi Baracuta x Vans Vault Old Skool Baracuta x Vans Vault Slip On Baracuta Vans Vault

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: