- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersBAU x The Distinct Life x Saucony Shadow 5000 “NOVEM” Pack

BAU x The Distinct Life x Saucony Shadow 5000 “NOVEM” Pack

Marka Saucony nie zwalnia tempa. Po ostatnim ciekawym zestawie, zatytułowanym w następujący sposób – Bodega x Saucony Shadow 6000 “African Print” Pack, przyszedł czas na kolejną współpracę i to aż z dwiema markami.

Mianowicie mowa tutaj o BAU (Business As Usual), projekcie Franka The Butchera oraz The Distinct Life, należącej do Ricka Williamsa. Efektem wspólnego połączenia sił jest świeży model Saucony Shadow 5000, dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych. Warto również dodać, że całość widnieje pod szyldem NOVEM.

Do wyboru mamy wydanie beżowo-czerwone oraz granatowo-szare. Trzeba przyznać, że obie pary robią wrażenie. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to buty te ogarniecie już 5 października na oficjalnej stronie internetowej Burn Rubber.

bau-x-the-distinct-life-x-saucony-shadow-5000-novem-pack-1 bau-x-the-distinct-life-x-saucony-shadow-5000-novem-pack-2 bau-x-the-distinct-life-x-saucony-shadow-5000-novem-pack-3 bau-x-the-distinct-life-x-saucony-shadow-5000-novem-pack-4 bau-x-the-distinct-life-x-saucony-shadow-5000-novem-pack-5 bau-x-the-distinct-life-x-saucony-shadow-5000-novem-pack-6 bau-x-the-distinct-life-x-saucony-shadow-5000-novem-pack-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: