Wprawdzie tydzień temu pisaliśmy Wam o kolaboracji pomiędzy BBC i jej ekskluzywną linią Bee z marką Timberland, to jak widać oba brandy nie zamierzają zwalniać tempa, jeśli chodzi o samą promocję poniższych butów, bowiem w sieci pojawił się właśnie naprawdę dobry materiał w postaci trwającego prawie minutę video. W rolę modelki wciela się piosenkarka Maxine Ashley, której numer zresztą leci w tle tego filmiku.

Jak już zapewne wiecie z poprzedniego newsa, przedmiotem współpracy jest model Timberland 6 Inch Boot. Jest on dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych Grass i Honeycomb. Trzeba przyznać, że obie wersja zdecydowanie rzucają się w oczy i ciężko przejść obok nich obojętnie. Pierwsze wydanie pokryte jest grafiką, imitującą trawę. Dlatego w akcji zobaczymy wyłącznie zieleń. Drugie zestawienie nawiązuje do plastrów miodu. Zajmuję one całą cholewkę tych solidnych kicksów.

Ciężko stwierdzić, która para jest lepsza, ale jeśli coś wpadło Wam w oko to ogarniajcie oficjalną stronę internetową BBC.

Reklama
air jordan