- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaLifestyleAkcesoriaBEAMS dostarcza artykuły do wyposażenia domu i biura

BEAMS dostarcza artykuły do wyposażenia domu i biura

Japońska sieć sklepów i marka BEAMS wysłała na swoje sklepowe półki zestaw „officesupplies look” do wyposażenia domu i biura.

Teraz jak dysponujemy zwiększoną ilością wolnego czasu możemy śmiało przemeblować nasze pokoje, biura i kanciapy, a dodatkowo wyposażyć je w dodatkowe elementy. Przedstawiciele brandu założonego w 1976 roku przez Etsuzo Shitara oraz Osamu Shigematsu przychodza z pomocną dłonią i serwują nam dość nietypowe propozycje. Pośród nowości znajdziemy składane i przenośne taboret oraz krzesło z materiałowymi siedziskami, a także skrzynkę z tworzywa, zamykany pojemnik oraz półkę z trzema poziomami. Wszystko zostało zabarwione w charakterystyczny dla marki pomarańczowy kolor i dopełnione białymi napisami z adresem strony internetowej BEAMS.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami prezentującymi zestaw „officesupplies look” i jeśli czegoś potrzebujecie to odwiedźcie ich sklep online.

beams officesupplies look 1 beams officesupplies look 2 beams officesupplies look 3 beams officesupplies look 4 beams officesupplies look 5

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: