- Reklama -NIkeNIke

Oto zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi z odręcznie narysowaną tarczą

Japoński brand BEAMS ponownie łączy siły z marką Citizen i wspólnie wydają dwa nowe zegarki Ana-Digi z odręcznie narysowanymi tarczami.

Elektroniczne zegarki utrzymane w stylistyce lat ’80 pojawią się z tarczami podzielonymi na trzy sektory. Przedstawiono na nich funkcję czujnika temperatury, analogowy / cyfrowy wyświetlacz „anadigi” oraz chronograf / alarm / kalendarz. Jednak nie to jest tu najważniejsze. Zegarki wyróżniają się jednym, ale za to bardzo ważnym aspektem. Każdy z napisów, cyfr i oznaczeń zostały naniesione w formie odręcznego pisma.

Do wyboru mamy wersje z tarczą w kolorze czarnym lub białym, natomiast całość została zabarwiona na kolor stalowo srebrny. Oznaczenie kolaboracji zostało naniesione na tylny dekiel, a zegarki zostały zapakowane w specjalne kartony z odręcznymi rysunkami.

Zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi można kupić z ich sklepu online.

Zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi 1 Zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi 2 Zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi 3 Zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi 4 Zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi 5 Zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi 6 Zegarki BEAMS x Citizen Ana-Digi 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: