- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersBEAMS x MITA x ASICS GEL-LYTE III "SOUVENIR JACKET"

BEAMS x MITA x ASICS GEL-LYTE III „SOUVENIR JACKET”

Na rynku japońskim dzieje się strasznie dużo! Zerknijcie chociażby na najnowszą kolaborację pomiędzy dwoma sklepami Beams oraz mita Sneakers, które na warsztacie miały model Gel Lyte III od marki Asics.

Projekt nazwany Souvenir Jacket czerpał inspiracje z japońskiej bomberki, stąd między innymi pikowane nylonowe elementy na cholewce, które zostały dopełnione zamszowymi panelami. Oba te materiały mamy w kolorze czarnym. Jak zawsze za efekt końcowy odpowiedzialne są detale i akcenty. Tu mamy ich kilka, po pierwsze na rozdwojonym języku mamy białe napisy z nazwą sklepów, a na tyle umieszczono grafikę tygrysa i japońską typografię. To jednak nie koniec, ponieważ wkładka oraz spód podeszwy pokryto wzorem kamuflażu i naniesiono na to grafikę imitującą płot.

Premiera opisywanych butów Asics Gel Lyte III odbędzie się w obu sklepach już 11 czerwca.

BEAMS x MITA x ASICS GEL-LYTE III-SOUVENIR JACKET-1 BEAMS x MITA x ASICS GEL-LYTE III-SOUVENIR JACKET-2 BEAMS x MITA x ASICS GEL-LYTE III-SOUVENIR JACKET-3 BEAMS x MITA x ASICS GEL-LYTE III-SOUVENIR JACKET-4 BEAMS x MITA x ASICS GEL-LYTE III-SOUVENIR JACKET-5 BEAMS x MITA x ASICS GEL-LYTE III-SOUVENIR JACKET-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: