- Reklama -NikeNike

BEAMS x Paperboy Paris przedstawiają unikatowe buty New Balance

Przed Wami rezultaty trójstronnej kolaboracji, czyli współpracy pomiędzy marką New Balance, a japońskim brandem BEAMS oraz francuską restauracja i kolektywem Paperboy Paris.

Całe przedsięwzięcie odbywa się przy okazji celebrowania 40 lecia dzielności brytyjskiej fabryki i oznaczeń Made in UK. Wszystkie wymienione powyżej strony tego projektu dostarczają nam nie jedną, a dwie sylwetki zaprojektowane w unikatowy sposób.

Pierwszą z nich jest model New Balance 1500 z 1989 roku oraz przedstawione w 2020 roku New Balance 920. W obu przypadkach postawiono na klasyczne połączenie zamszu, siateczki oraz kontrastowych wstawek ze skóry i odblaskowego materiału 3M.

Paleta barw, na którą zdecydowały się wymienione strony, obejmuje odcienie szarości i antracytu, którym towarzyszą błękitne wstawki. Co ciekawe, poszczególne kolory zostały rozmieszczone asymetrycznie jeśli chodzi o buty w jednej parze. W przypadku ciemnego toeboxu w jednym bucie, w drugim mamy go w odcieniu jasnym. Taki zabieg widzimy na całej cholewce.

Premiera butów Beams x Paperboy x New Balance 1500 i 920 Made in UK odbyła się 21 czerwca.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: