- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto najnowszy projekt Ben G x Nike SB Dunk Low

Oto najnowszy projekt Ben G x Nike SB Dunk Low

Zaledwie kilka dni po tym jak zaprezentowaliśmy Wam zajawkowe zdjęcia nowego projektu butów Ben G x Nike SB Dunk Low możemy Was dokładnie zapoznać z oficjalnymi fotografiami i szczegółami sklepowej premiery.

BEN G to amsterdamski butik zajmujący się skateboardingiem, nad którym swego czasu urzędowała inna marka / sklep – Patta.

Wracając do głównego tematu, czyli butów – nowy projekt zalicza się do tych stonowanych i minimalistycznych jeśli chodzi o kwestie układu blokowego kolorów. Chłopaki zestawili ze sobą jedynie kolor biały, który pokrywa całą cholewkę, z zielenią która opanowała wyściółkę. Wszystko to osadzono na postarzanej i pożółkłej podeszwie.

Ten oszczędny w formie projekt aby pozostać w naszej pamięci na dłużej został dopieszczony wytłaczanymi mini Swooshami niemalże na całej cholewce. Właśnie ten zabieg zmusił do całkowitej rezygnacji z bocznych ogromnych „łyżw” przez co jest to wyjątkowe i charakterystyczne wydanie. Kropką nad i zdaje się branding holenderskiego sklepu na zapiętkach, który zastąpił występujący w tym miejscu branding Nike SB. Dochodzą do tego specjalnie wykończone końcówki sznurówek i kolorowa metka na języku. Oczywiście nie brakło okazjonalnych wkładek.

Premiera butów Ben G x Nike SB Dunk Low odbędzie się w holenderskim sklepie już 28 września, a do 24 można zgłaszać się na losowanie.

Z kolei w Polsce będą dostępne 5 października tylko w dwóch sklepach: poznańskim miniramp i warszawskim SH Store.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ben G (@ben.g.skateboardshop)

Ben-G x Nike SB Dunk Low 2 Ben-G x Nike SB Dunk Low 3 Ben-G x Nike SB Dunk Low 4 Ben-G x Nike SB Dunk Low 1 Ben-G x Nike SB Dunk Low 5 Ben-G x Nike SB Dunk Low 6 Ben-G x Nike SB Dunk Low 7 Ben-G x Nike SB Dunk Low 8 Ben-G x Nike SB Dunk Low 9 Ben-G x Nike SB Dunk Low 10 Ben-G x Nike SB Dunk Low 11 Ben-G x Nike SB Dunk Low 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: