- Reklama -NikeNike

Madhappy i Beats współpracują przy nowych bezprzewodowych słuchawkach Studio3

Ten wpis przybliży Wam bezprzewodowe słuchawki Studio3, które powstały przy współpracy projektantów Beats oraz marki Madhappy.

Wspomniany wyżej brand powstał w 2017 roku i jego głównym celem jest zwrócenie większej uwagi na ludzi borykających się z problemami związanymi z psychiką, depresją i ogólnym słabym samopoczuciem. Marka zachęca do szczerych rozmów na temat zdrowia psychicznego. Oprócz linii produktów marka produkuje publikacje i podcasty oraz prowadzi gorącą linię wsparcia zdrowia psychicznego.

Prezentowana współpraca jest pierwszym podejściem tej lifestylowej marki z Los Angeles do technologii użytkowej. Owocem ich wspólnych działań są dwie wersje kolorystyczne słuchawek Beats Studio3 Wireless. W sprzedaży pojawią się w dwóch wersjach kolorystycznych: Ice – jasnej bieli i Heat – eleganckiej czerni z pomarańczowymi detalami. Standardowy wygląd słuchawek został dopieszczony ogromnym napisem z nazwą marki umieszczonym na pałąku od góry.

„Dodanie ścieżki dźwiękowej do przygody na świeżym powietrzu wprowadza zupełnie nowy element do doświadczenia” – powiedział Madhappy o współpracy. „Może przybliżyć Cię do osiągnięcia stanu z dobrym flow, odblokować nowe poczucie skupienia i zapewnić głębsze poczucie przyjemności”.

Premiera opisywanych słuchawek Madhappy x Beats Studio3 odbędzie się poprzez Instagram już 9 grudnia i to wraz z kolekcją od Madhappy Outdoors. Po kilku dniach, to jest 13 grudnia, kolekcja pojawi się w ich sklepie online.

bezprzewodowe sluchawki mad happy x beats studio3 1 bezprzewodowe sluchawki mad happy x beats studio3 2

bezprzewodowe sluchawki mad happy x beats studio3 5 bezprzewodowe sluchawki mad happy x beats studio3 3

bezprzewodowe sluchawki mad happy x beats studio3 6 bezprzewodowe sluchawki mad happy x beats studio3 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: