- Reklama -NIkeNIke

Big Sean prezentuje nowy model butów Puma Breaker

Na początku tego roku Big Sean stał się ambasadorem marki Puma. Od tamtej pory promował już dobrze znane modele butów, ale te które mamy na rynku od dłuższego czasu. Dziś obie strony idą o krok dalej i prezentują całkiem nowy model butów – Puma Breaker.

Według przedstawicieli niemieckiej marki model ten inspirowany jest kontrkulturą i sceną punk z Nowego Jorku i Londynu z lat ’80. Prowokujący i rzucający się w oczy styl tamtych lat stał się inspiracją wielu designerów obecnych czasów, w tym tych, którzy projektowali widoczne tu buty.

Konstrukcja buta z przędzy tworzy jednolitą całość, coś na wzór skarpety, która jest przysłonięta na bokach dużymi nubukowymi panelami z delikatnie wytłoczonym bocznym brandingiem. Całość została postawiona na dość masywnej podeszwie z zębatym spodem.

Na pierwszy ogień idą dwie kolorystyki: beżowa oraz brzoskwiniowa. Opisywane przez nas buty Puma Breaker już powoli pojawiają się w sklepach za granicą. W Polsce ogarnie je zapewne Sneakerstudio.

Big Sean prezentuje nowy model butow Puma Breaker-1 Big Sean prezentuje nowy model butow Puma Breaker-2 Big Sean prezentuje nowy model butow Puma Breaker-3 Big Sean prezentuje nowy model butow Puma Breaker-4 Big Sean prezentuje nowy model butow Puma Breaker-5 Big Sean prezentuje nowy model butow Puma Breaker-6 Big Sean prezentuje nowy model butow Puma Breaker-7 Big Sean prezentuje nowy model butow Puma Breaker-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: