- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaAmbush wydaje nową kolekcję srebrnej biżuterii na wiosnę i lato 2020

Ambush wydaje nową kolekcję srebrnej biżuterii na wiosnę i lato 2020

W celach dopełnienia stylizacji świetną sprawą jest biżuteria, a obecnie jedną z ciekawszych marek w tym sektorze jest bezsprzecznie Ambush. Wspominamy o nich, ponieważ uzupełniają właśnie swoje portfolio o wiosenno letnią kolekcję na 2020 rok.

Najnowszy asortyment japońskiej marki obejmuje różne naszyjniki, pierścionki, a nawet kolczyki, z dziwacznymi ikonami, takimi jak koty, pigułki czy płomienie. Biżuteria mocno nawiązuje do klimatu i stylistyki ich kolekcji odzieży na pierwszą połowę roku, która przepełniona jest futuryzmem, metalicznymi i neonowymi barwami, coś w klimacie Blade Runner czy Drive.

W ofercie pojawia się naszyjnik z nazwą marki otoczoną płomieniami, następne są naszyjniki ze srebrno czarnym kotkiem oraz ten z okrągłą zawieszką z literami AMB i srebrno czarną pigułką. Kolejna propozycja przedstawia nazwę marki napisaną w pionie na srebrnej zawieszce. Jeśli chodzi o pierścienie to znajdziemy tu bogato zdobiony „zawijany” płat srebra oraz niesamowity mechaniczny dwuczęściowy pierścień. W kolekcji pojawia się również kolczyk w postaci srebrnej agrafki przy której mamy srebrno czerwoną pigułkę.

Wszystkie wspomniane i zaprezentowane propozycje zostały wykonane ze srebra, a ich produkcja odbyła się w Japonii. Biżuterii AMBUSH szukaj między innymi w sklepie Matches Fashion.

bizuteria ambush ss20 1 bizuteria ambush ss20 2 bizuteria ambush ss20 3 bizuteria ambush ss20 4 bizuteria ambush ss20 5 bizuteria ambush ss20 6 bizuteria ambush ss20 7 bizuteria ambush ss20 8 bizuteria ambush ss20 9 bizuteria ambush ss20 10 bizuteria ambush ss20 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: