- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Przełomowa kolaboracja?! Oto wspólna kolekcja Supreme x Tiffany & Co.

Jesteśmy świadkami kolejnej zaskakującej i przełomowej kolaboracji. Tym razem jest to przedsięwzięcie stworzone na linii Supreme x Tiffany & Co. Efektem ich wielotygodniowych rozmów i prac nad stołem projektowym jest kolekcja biżuterii, z którą zapoznacie się poprzez ten wpis.

Tiffany & Co. to słynna amerykańska firma zajmujące się sprzedażą biżuterii oraz srebrnych zastaw stołowych. Jednym z ich symboli jest kolor „Tiffany Blue”, który jest zarejestrowanym znakiem towarowym. Oczywiście zarówno srebro, jak i błękit, są bohaterami tej kolaboracji.

Ich wspólna kolekcja wzorowana jest na oryginalnej kolekcji Return to Tiffany® z lat 60-tych ubiegłego wieku. Stąd na poszczególnych propozycjach pojawia się napis 'Please Return to Supreme New York’.

W skład kolekcji wchodzą naszyjnik z zawieszką w kształcie serca, owalny naszyjnik z pereł z owalną zawieszką, a także bransoletka z gwiazdkami. Dopełnieniem wydają się być kolczyki w kształcie serca, a także brelok z nożem oraz brelok z owalną zawieszką.

Obok biżuterii na sklepowych półkach pojawi się jeszcze koszulka Tiffany x Supreme Box Logo. Słynny prostokątny logotyp nowojorskiej marki został zabarwiony na wspomniany wyżej odcień błękitu, a na tyle przy kołnierzu pojawia się napis opisujący kolaborację.

Kolekcja Supreme x Tiffany & Co. pojawi się w ich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym już w najbliższy czwartek, to jest 11 listopada. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

bizuteria supreme tiffany fw21 0 bizuteria supreme tiffany fw21 1 bizuteria supreme tiffany fw21 2 bizuteria supreme tiffany fw21 3 bizuteria supreme tiffany fw21 4 bizuteria supreme tiffany fw21 5 bizuteria supreme tiffany fw21 6 bizuteria supreme tiffany fw21 7 bizuteria supreme tiffany fw21 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: