Skateshop Black Sheep zaprezentował właśnie niesamowitą kolaborację z marka Nike SB w postaci nowej wersji butów Dunk High. Ich wspólny projekt został zatytułowany „Wolf In Sheep’s Clothing”, a z całością możecie się zapoznać poprzez zamieszczone poniżej fotografie.

Zgodnie z hasłem Wilk w owczej skórze projekt jest idealnym tego odwzorowaniem. Mamy zatem cholewkę z włochatego zamszu, który odnosi się do owczej wełny. Do tego dochodzi biały język i sznurowanie, a także biały skórzany Swoosh. Jasna bryła cholewki została skontrastowana czarną podeszwą środkową z krwisto czerwonym spodem. Kropką nad i jest czerwono czarny branding na języku.

To jednak nie koniec, ponieważ widzimy tu mnóstwo detali i dodatków. Bo boku podczas użytkowania ściera się farba ze Swoosha i dzięki temu wyłaniają się wilcze zęby. Na wkładkach widzimy wilczy pysk z kłami i przekrwionymi agresywnymi oczami. Całość zapakowano w niesamowite pudło, na którym z jednej strony mamy grafikę wilka, a z drugiej odbitą podeszwę w krwi. Na to nachodzi biały karton z poszarpanym pazurami otworem, przez którego widać wyżej wspomnianego wilka. W kartonie znajdziemy wlepy, worek na buty oraz sznurówki splamione krwią z lacelockiem w kształcie kłów.

Premiera butów Black Sheep x Nike SB Dunk High “Wolf In Sheep’s Clothing” odbędzie się 7 stycznia w sklepie BlackSheepSkateShop. W Polsce będą dostępne o godz. 9:00 12 stycznia w sklepie pod tym linkiem.

Reklama
air jordan