- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersBlends wspólnie z Vans wypuszczają ulepszoną wersję klasyka!

Blends wspólnie z Vans wypuszczają ulepszoną wersję klasyka!

Blends oraz Vans chyba uwielbiają ze sobą współpracować, bowiem jak widać w poniższym newsie, mamy okazję zaprezentować Wam ich kolejną kolaborację, która jest niczym innym jak odświeżeniem popularnego klasyka, gdzie zamiast charakterystycznego brandingu w postaci białego paska, przechodzącego przez boczny panel, mamy do czynienia z grafiką/wzorem, nawiązującym do białej kości.

Całość oczywiście dotyczy modelu Vans Sk8-Hi. Praktycznie cała cholewka pokryta jest czernią, ale warto odnotować fakt, że obie ekipy przygotowały dla nas niezły smaczek. Oprócz takich materiałów jak skóra, przygotowano końskie włosie a uzupełnieniem stawki jest biała wulkanizowana podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej parki to już 6 stycznia szukajcie jej na oficjalnej stronie internetowej Blends. Powodzenia!

Blends wspolnie z Vans wypuszczaja ulepszona wersje klasyka1 Blends wspolnie z Vans wypuszczaja ulepszona wersje klasyka2 Blends wspolnie z Vans wypuszczaja ulepszona wersje klasyka3 Blends wspolnie z Vans wypuszczaja ulepszona wersje klasyka4 Blends wspolnie z Vans wypuszczaja ulepszona wersje klasyka5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: