- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersBlends x Vans Vault Sk8-Hi Zip LX – „Bone”

Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip LX – „Bone”

Jak świętować to tylko z przytupem. Kalifornijski butik Blends obchodzi właśnie swoją 10-tą rocznicę istnienia na rynku. Z tej okazji postanowił zaprosić do współpracy amerykańską firmę Vans, która korzystając ze swojej linii Vault, zaprezentowała najnowsze dzieło tej kolaboracji – mowa o naprawdę ciekawie przedstawionym modelu Sk8-Hi Zip LX.

Jeśli chodzi o sam wygląd tych butów, to postawiono w zasadzie na czarno-białe zestawienie kolorów. Ale to co najbardziej rzuca się w oczy, to klasyczny pasek przebiegający wzdłuż tych sneakersów. Tutaj został one trochę przerobiony, ponieważ przypomina kość – z tego powodu nadano mu nazwę Bone. Całość uzupełnia biała wulkanizowana podeszwa, a do produkcji użyto najwyżej jakości skóry.

Obecnie wydanie to będzie dostępne już 8 marca w stacjonarnym sklepie Blends, ale warto również sprawdzić oficjalną stronę internetową blendsus.com. Radzimy się spieszyć, bowiem jest to edycja limitowana.

Vault-by-Vans-x-Blends_Sk8-Hi-Zip-LX_2-690x420 Vault-by-Vans-x-Blends_Sk8-Hi-Zip-LX_3-690x420 Vault-by-Vans-x-Blends_Sk8-Hi-Zip-LX_4-690x420 Vault-by-Vans-x-Blends_Sk8-Hi-Zip-LX_5-690x420Vault-by-Vans-x-Blends_Sk8-Hi-Zip-LX_6-690x420

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: