- Reklama -NIkeNIke

Duet Blends x Vans Vault wydaje odświeżone Sk8-Hi Zip

Przyjaźń na linii Blends x Vans Vault trwa już kilka dobrych lat i ma się na tyle dobrze, że obie ekipy wydają na nowo buty Vans Sk8-Hi Zip. Oto jak będzie wyglądało świeże wydanie.

Przy ich wcześniejszej współpracy widzieliśmy Sk8-Hi, które wykonane były z białej i czarnej skóry w jakości premium. Natomiast najnowsza edycja wykonana jest z wytrzymałego płótna w najwyższej jakości. Dla kontrastu został on dopełniony zamszowymi akcentami wokół noska i sznurowadeł.

Ten minimalistyczny projekt skontrastowano białą skórą lux. Wykorzystano ją do stworzenia Jazz Stripe w postaci kości, czyli charakterystycznego elementu ich wspólnych kolaboracji. Biała jest również podeszwa, która dopieszcza to przedsięwzięcie. Co ciekawe w butach prowadzono zamek błyskawiczny, który został ulokowany na tyle cholewki, co ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie. Mało? Wyjątkowość wydania podkreślają jeszcze woskowane sznurówki.

Po zapoznaniu się z galerią zdjęć trzymajcie rękę na pulsie i zaglądajcie do internetowego sklepu Blends. To właśnie tam 24 października odbędzie się oficjalna premiera butów Blends x Vans Sk8-Hi Zip.

Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 1 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 2 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 3 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 4 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 5 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 6 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 7 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 8 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Zip 9

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: