- Reklama -NikeNike

BLENDS ponownie łączy siły z Vault By Vans i wspólnie wydają zestaw „Unreleased Pack”

Katalog sneakersowych kolaboracji na linii Blends x Vans powiększa się właśnie o wspólny projekt, który został zatytułowany „Unreleased Pack”. Butik z odzieżą uliczną i sneakersami z południowej Kalifornii połączył siły z linią Vault by Vans.

Poniżej znajdziecie kilka gustownych zdjęć, wykonanych przez najbardziej znanego i kultowego fotografa w Los Angeles, Estevana Oriola, przedstawiające jego prywatnego lowridera Chevy Impala.

Skutecznie celebrując przeszłość i wieloletnią historię kolaboracji, kolekcja wydobywa na światło dzienne niewykorzystane pomysły, które jak do tej pory żyły jedynie na etapie sampli. Ten pakiet pierwotnie miał być ekskluzywny dla Azji, a Blends nie było nawet pewne, czy zamierza sprowadzić kilka par do USA.

Przedstawiany zestaw składa się z 3 par Vault: dwóch Sk8-Hi Reissue Zip VLT LX i jednej Old Skool VLT LX. Możesz myśleć, że wyglądają znajomo i masz rację. Ich projekty opierają się na samplach pierwszych 3 butów „Bones”, które ostatecznie poszły w nieco innym kierunku.

Wszystkie trzy projekty połączono kilkoma detalami. Po pierwsze w każdym przypadku widzimy białą podeszwę z czarnym wąskim paskiem. Dodatkowo na przodzie każdej podeszwy umieszczono kontrastową czarną osłonę. Po trzecie każdy z wariantów ma boczny branding Jazz Stripe wykonany na kształt kości! Na koniec wspomnimy, że metka na tyle jest w kolorze samej podeszwy.

Co do pozostałych aspektów to konstrukcja cholewki opiera się na wysokiej klasy motocyklowej skórze, która zabarwiona jest na czarno oraz w jednym przypadku na czerwono.

Premiera prezentowanych butów BLENDS x Vault by Vans „Unreleased Pack” ustawiona jest na 12 marca. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie internetowej.

Blends x Vans Vault Old Skool LX Black 1 Blends x Vans Vault Old Skool LX Black 2 Blends x Vans Vault Old Skool LX Black 3 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Reissue Zip LX Black 1 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Reissue Zip LX Black 2 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Reissue Zip LX Black 3 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Reissue Zip LX Chili Red 1 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Reissue Zip LX Chili Red 2 Blends x Vans Vault Sk8-Hi Reissue Zip LX Chili Red 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: