- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Tak prezentuje się cały zestaw Blends x Vault by Vans Style 36 „Magic Tape” Pack

Na tegoroczne wakacje zespół projektantów stworzony na linii Blends x Vault by Vans przygotował dla nas specjalny zestaw „Magic Tape”. W jego skład wchodzą trzy wersje butów Vans OG Style 36 LX.

Nazwa zestawu odnosi się do elementów przyczepianych na rzep. Chodzi dokładniej o boczny branding, który ekipa Blends zamienia na kości, co jest ich charakterystycznym motywem. Umożliwi to personalizację niespotykaną w ich poprzednich wspólnych wydaniach.

Co do samych butów to ich cholewka powstałą z połączenia dwóch materiałów – zamszu i płótna. Ten pierwszy pojawia się na pięcie, w okolicach wiązania oraz na toeboxie. Z kolei płótno okupuje boczne sektory cholewki. W każdej kolorystyce zobaczycie białą podeszwę, która daje idealny kontrast.

Cały zestaw Blends x Vault by Vans Style 36 „Magic Tape” Pack będzie pojawiał się pojedynczo. Wersja „Black”, o której pisaliśmy kilka dni temu, miała swój debiut 28 maja. Następnie pojawi się opcja „Marshmallow” i odbędzie się to 17 czerwca. Na koniec będziemy mogli sięgnąć po opcję „Green”, drop ustawiony jest na 2 lipca.

2022 Blends x Vault by Vans Style 36 Magic Tape Pack 1 2022 Blends x Vault by Vans Style 36 Magic Tape Pack 2 2022 Blends x Vault by Vans Style 36 Magic Tape Pack 3 2022 Blends x Vault by Vans Style 36 Magic Tape Pack 4 2022 Blends x Vault by Vans Style 36 Magic Tape Pack 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: