- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersBodega x Vans Vault „Sub Rosa” Pack

Bodega x Vans Vault „Sub Rosa” Pack

Przechodzimy do kolejnej świetnej kolaboracji, gdzie ponownie w cały projekt zamieszana jest marka Vans. Wcześniej prezentowaliśmy Wam efekty współpracy z firmą The North Face a teraz przyszedł czas na bostoński butik Bodega. Już przy pierwszym kolabo myśleliśmy, że jest grubo, ale tutaj całość wygląda jeszcze lepiej.

Cały pack nosi nazwę Sub Rosa i składa się z dwóch modeli Vans Old Skool oraz Vans Old Skool Mid. Ten drugi but dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym, gdzie jedynym wyjątkiem jest wzór w róże, zdobiący większą część cholewki i biało-czarnym, gdzie wzór w róże umieszczono na podeszwie. Co do Vans Old Skool to tutaj postawiono, także na mieszankę czerni z bielą i czarną podeszwą w róże. Uzupełnieniem stawki są świetnej jakości zdjęcia i materiał video.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego zestawu to datę premiery wyznaczono na 4 listopada. W tym czasie sprawdzajcie oficjalną stronę internetową Bodega.

[vimeo 239449989 750 650]

Bodega x Vans Vault Sub Rosa Pack1 Bodega x Vans Vault Sub Rosa Pack2 Bodega x Vans Vault Sub Rosa Pack3 Bodega x Vans Vault Sub Rosa Pack4 Bodega x Vans Vault Sub Rosa Pack5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: