- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersOto Bodega x New Balance 990v3 „Anniversary” i kampania promocyjna „Here to...

Oto Bodega x New Balance 990v3 „Anniversary” i kampania promocyjna „Here to Stay”

Aż trudno w to uwierzyć, ale amerykański butik Bodega obchodzi właśnie swoje 15 lecie. Ależ ten czas leci! Z tejże okazji zgłosili się do marki New Balance by wspólnymi siłami wydać okazjonalne wydanie modelu New Balance 990v3, które zatytułowali po prostu „Anniversary”.

Poniżej prezentowany projekt został oznaczony jako Made in USA, więc nie musimy się martwić o wykonanie, jakość materiałów czy wykończenie. Wszystko będzie w należytym porządku.

Co do samego designu to chłopaki zdecydowali się na dość proste rozwiązanie, które będzie bazowało na odcieniach brązu. Konstrukcja cholewki tych kultowych biegówek będzie oparta na ciemnym brązowym zamszu, stalowo brązowej siateczce oraz beżowych skórzanych łącznikach. Świetnym przełamaniem tej monotonii wydaje się być turkusowa wyściółka oraz czerwone delikatne wstawki. Kropką nad i wydaje się być szara eNka ba bokach buta. Wszystko to zostanie osadzone na biało szarej podeszwie.

Projekt wieńczy napis Bodega umieszczony na tyle, który pojawia się w towarzystwie dwóch cyfr: 2006 i 2021, czyli odniesienie do 15 lecia amerykańskiego butiku.

Bodega New Balance 990v3 Anniversary 0 Bodega New Balance 990v3 Anniversary 1 Bodega New Balance 990v3 Anniversary 2 Bodega New Balance 990v3 Anniversary 3 Bodega New Balance 990v3 Anniversary 4

Premierze butów towarzyszy specjalna kampania promocyjna, która obejmuje nie tylko zestaw fotografii, ale również świetne humorystyczne video. Przedstawia one paczkę małolatów wychodzących ze sklepu ubranych od stóp po samą głowę w ich ciuchy. Jednak najciekawsze dzieje się kilka chwil później, kiedy to odnajdują niezastygnięty cement, na którym… (na tym poprzestaniemy, sami obadajcie poniżej załączone video, nie będziemy spoilerować).

„Przede wszystkim ostatnie piętnaście lat było czymś, co wydawało się być zabawnym pomysłem, jak napisanie swojego imienia na mokrym cemencie. Kiedy już zaznaczysz swój ślad na tym pustym miejscu, nie ma znaczenia, czy zaplanowałeś to od początku, czy nadarzyła się okazja. To wszystko pozostanie.”

Co do premiery butów Bodega x New Balance 990v3 „Anniversary” to premiera w ich sklepie online powinna odbyć się 16 czerwca.

Bodega x New Balance 990v3 Anniversary 1 Bodega x New Balance 990v3 Anniversary 2 Bodega x New Balance 990v3 Anniversary 3 Bodega x New Balance 990v3 Anniversary 4 Bodega x New Balance 990v3 Anniversary 5 Bodega x New Balance 990v3 Anniversary 6 Bodega x New Balance 990v3 Anniversary 7

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: