- Reklama -NikeNike

Bodega x New Balance 997S „No Days Off”

Jesteśmy świadkami kolejnej interesującej kolaboracji na linii Bodega x New Balance, która przyniosła nam świeżą wersję butów New Balance 997S zatytułowaną „No Days Off”.

Główny zamysł zarówno samego buta z literką S w nazwie, jak i designerów ze sklepu Bodega było stworzeniu projektu na każdy dzień, na każdą pogodę i na każdą sytuację, noś te buty w deszczu, ubrudź, nie bój się niczego – no days off! Co zresztą pokazano na wkładkach.

Podobnie jak przy poprzednich kolaboracjach z Kith czy Concepts buty zostały wykonane z kilku całkiem różnych materiałów, jak chociażby skóra, włochaty i podniszczony zamsz czy siateczka. W podeszwie znajdziemy podwójną amortyzację w postaci ABZORB oraz ENCAP, a dopełnieniem konstrukcji jest neoprenowy kołnierz i język.

W kwestiach kolorystycznych widzimy nawiązanie do klasyków spod znaku NB, czyli połączenie granatu i odcieni szarości, ale ekipa amerykańskiego sklepu postanowiła ożywić to purpurą na zapiętce i specyficznym bocznym logotypie N, który od wewnątrz jest czerwono czarny. Czerwone, żółte i turkusowe delikatne wstawki domykają projekt. W komplecie znajdziemy 3 zestawy sznurówek.

Premiera butów Bodega x New Balance 997S „No Days Off” odbędzie się 4 kwietnia poprzez apkę NTWRK, a w sklepach stacjonarnych i online odbędzie się 6 kwietnia. Cena ustawiona będzie na poziomie $160 dolarów.

Bodega x New Balance 997S No Days Off 2 Bodega x New Balance 997S No Days Off 3 Bodega x New Balance 997S No Days Off 4 Bodega x New Balance 997S No Days Off 5 Bodega x New Balance 997S No Days Off 6 Bodega x New Balance 997S No Days Off 7 Bodega x New Balance 997S No Days Off 8 Bodega x New Balance 997S No Days Off 9 Bodega x New Balance 997S No Days Off 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: