Reebok Classic obchodzi w tym roku 25 rocznicę powstania butów Ventilator i dzięki temu mamy multum kolaboracji. Patrzcie na te, te także są świetne, whoa te jeszcze lesze, co chwilę dorzucamy kolejne wpisy na temat tego modelu, końca nie ma. Dziś nie będzie inaczej!

Oto owoc najnowszej współpracy, w której partnerem był bostoński sklep Bodega. Chłopaki chcieli trochę namieszać, poeksperymentować, ale zarazem stworzyć projekt, który można śmiało założyć i używać. Zestawili ze sobą czarny skórzany branding z delikatną fakturą z panelami w kolorze szarym i pokrytymi czarnymi kropami, zrobiono je z materiału używanego przy bluzach i spodniach dresowych. TO jeszcze nie koniec, bo na przedzie widzimy żywy czerwony zamsz, natomiast na kołnierzu zastosowano ten sam materiał, ale już w granacie. Błękitna wyściółka oraz biała nakrapiana podeszwa z gumowym spodem wieńczą cały ten projekt.

Premiera opisywanych tu butów Reebok Ventilator ustawiona jest na 8 sierpnia. Śledźcie uważnie sklep Bodega.

Bodega x Reebok Ventilator-Polka Dots-1 Bodega x Reebok Ventilator-Polka Dots-2 Bodega x Reebok Ventilator-Polka Dots-3 Bodega x Reebok Ventilator-Polka Dots-4 Bodega x Reebok Ventilator-Polka Dots-5

Reklama
air jordan