- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto jak prezentują się nowe Brain Dead x Converse One Star OX

Oto jak prezentują się nowe Brain Dead x Converse One Star OX

Jedna z najlepszych zeszłorocznych kolaboracji Brain Dead x Converse doczekała się kontynuacji. Przed Wami nowa wersja butów One Star OX, która nawiązuje do modelu Chuck Taylor sprzed kilku miesięcy.

Duet z Los Angeles, Kyle Ng oraz Ed Davis, raz jeszcze skorzystali z tego samego motywu, którego widzieliśmy przy poprzednim przedsięwzięciu. Chodzi o połączenie charakterystycznych i wyjątkowych wzorów z kilku różnych opcji w jeden projekt, którego zdjęcia widzicie poniżej.

Konstrukcja świeżego wydania w niskiej cholewce opiera się na zamszu. Lewy but z pary po zewnętrznej stronie cholewki ma wzór w lamparcie cętki na białawym tle, z kolei od środka umieszczono wzór Polka Dot, czyli czarne kropy na białawym tle. Prawy but z pary ma ten sam wzór w kropy, tyle że zamieniono miejscami kolory i mamy białe kropy na czarnym tle. Po zewnętrznej stronie cholewki pojawia się wzór imitujący skórę zebry. To jednak nie koniec ponieważ zmieniono miejscami i wzorami toebox oraz język, co sprawia że but jest jeszcze bardziej urozmaicony.

Wszystko to postawiono na białawej podeszwie, na której umieszczono kilka różnych haseł. Widzimy tam napisy:

  • To see and be seen as far as the eye can see
  • Who controls the control men
  • The same elsewhere

Zatem kiedy i gdzie kupić nowe Brain Dead x Converse One Star OX? Buty powinny być osiągalne już 7 lutego w oficjalnych sklepach marki Converse w Złotych Tarasach i Galerii Mokotów w Warszawie oraz takich sklepach jak chociażby Sneakerstudio i Run Colors.

Brain Dead x Converse One Star OX 0 Brain Dead x Converse One Star OX 1 Brain Dead x Converse One Star OX 2 Brain Dead x Converse One Star OX 3 Brain Dead x Converse One Star OX 4 Brain Dead x Converse One Star OX 5 Brain Dead x Converse One Star OX 6 Brain Dead x Converse One Star OX 7 Brain Dead x Converse One Star OX 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: