- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearBRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Kraków!

BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Kraków!

Amerykański brand Brixton ma przyjemność zaprosić wszystkich do krakowskiego klubu FORUM Przestrzenie na muzyczno–artystyczną imprezę Brixton Broadcast Kraków. Całe wydarzenie startuje już w następny weekend a dokładnie 2 września. Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki, warto dodać, że jest to pierwsza w Polsce inicjatywa zorganizowana przez tę kultową firmę.

Brixton to kalifornijski brand założony w 2004 roku przez trójkę przyjaciół chcących wyrazić i rozpowszechnić swój styl życia. Łączy on w sobie miłość do skateboardingu, surfingu, muzyki i kultury miasta. Nie poddaje się chwilowym wpływom mody i jest alternatywą dla przepełnionego oklepanymi wzorami streetwearu. Garściami czerpie z rockowej klasyki, podając ją w unowocześnionej, awangardowej formie.

Specjalnie dla Was zostaną połączone najciekawsze formy szeroko pojętej sztuki w jeden wybuchowy festiwalowy miks:

Live music, fotografia, tattoo, barber, moto custom, deskorolka – wszystko to znajdziecie podczas Brixton Broadcast! Na scenie muzycznej zagrają Adrian Szupke, Mr. Moon oraz Taraban a swoją wystawę zdjęć zaprezentuje człowiek o wielu talentach-muzyk, skejt, fotograf czyli Łukasz Gawąd @mr_buniek.

Jak sami widzicie raczej każdy poczuje wyjątkowy klimat i choć na chwilę przeniesie się do rock’n’rollowej Kalifornii a w związku z tą atmosferą to w FORUM Przestrzenie zobaczycie unikalne, customowe motory od Ventus Garage, sprawdzicie możliwości tatuatorów – Piotra Bembna (Piotr Bemben) oraz Ptaszka (Ptaszek i piórko) związanych z krakowskim Kult Tattoo Fest oraz zadbacie o swoją brodę w Butter CUT!! Dla fanów streetwearu również coś się znajdzie. Tylko tu zobaczycie najciekawsze zajawki jesiennej kolekcji marki Brixton!

Imprezę wspierają : Browar Piwojad, Jim Beam oraz Supersklep.pl
Ruszamy o godzinie 12.00 , wstęp bezpłatny.

Link do wydarzenia: http://daa.pl/AtE

BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow1 BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow2 BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow3 BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow4 BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow5 BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow6 BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow7 BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow9 BRIXTON zaprasza na Brixton Broadcast Krakow10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: