Oto kolaboracja Bronze 56K x Reebok Club C Revenge inspirowana G-Unit

Bronze 56K x Reebok Club C Revenge

Wspólna praca zespołu stworzonego na linii Bronze 56K x Reebok spodobała sie na tyle, że obie ekipy spotkały się raz jeszcze czego efektem są poniższe buty Reebok Club C Revenge inspirowane rapową ekipą G-Unit i ich butami projektowanymi przez prand spod znaku Vectora.

Przedstawiciele skateboardowej marki z nowojorskiego Queens przy nowym projekcie butów Club C Revenge sięgnęli do archiwum marki i skorzystali z butów G-Unit G6 jak wzornika. Widzimy tu chociażby jaśniutki zamsz wokół toeboxa oraz trzykolorowy akcent przy małym palcu na boku cholewki. Biała cholewka została tu dopełniona niebieską wyściółką. Z kolei wersję w czarnej skórze dopieszczają akcenty w turkusie i fiolecie. W obu przypadkach nazwa nowojorskiej marki pojawia się na zapiętkach i w postaci logotypu wzorowanego na WIndows 95, który został umieszczony na języku i torbie.

Buty Bronze 56K x Reebok Club C Revenge według sklepu BSTN pojawią się w sprzedaży 26 października, do tego czasu możecie się z nimi zapoznać poprzez dołączone poniżej fotografie.

Bronze 56K x Reebok Club C Revenge 1 Bronze 56K x Reebok Club C Revenge 2 Bronze 56K x Reebok Club C Revenge 3 Bronze 56K x Reebok Club C Revenge 4 Bronze 56K x Reebok Club C Revenge 5 Bronze 56K x Reebok Club C Revenge 6 Bronze 56K x Reebok Club C Revenge 7