Bronze 56k x Reebok współtworzą nową wersję Club C

Bronze 56k x Reebok Club C

W tym wpisie zapoznasz się z efektami wielotygodniowych prac na linii Bronze 56k x Reebok Classic, których efektem jest świeża wersja butów Club C. Poniżej znajdziesz ich dokładne fotografie.

Nowojorski skateboardowy brand Bronze 56K bierze na warsztat klasyka prosto z 1985 roku – Club C, którego pierwotnym przeznaczeniem był tenis. Teraz jest już ponadczasową sylwetką, która zaliczyła setki świetnych projektów i wcieleń. W najnowszym ekipa z Wielkiego Jabłka postawiła na białą skórę, której jedyną rozrywką jest niebieski napis z nazwą marki i flaga Union jack pod wiązaniem. Dopełnieniem tematu cholewki są niebieskie skórzane zapiętki z nazwą kolaboracyjnego partnera w zieleni. Ten ostatni odcień pojawia się również na spodzie białej podeszwy. To jednak nie koniec ponieważ przygotowano specjalną metkę na język oraz frotową niebieską wyściółkę nawiązującą do tenisowych korzeni.

Widoczne tu buty Bronze 56k x Reebok Club C pojawiły się w sprzedaży 5 października.

Bronze 56k x Reebok Club C-1 Bronze 56k x Reebok Club C-2 Bronze 56k x Reebok Club C-3 Bronze 56k x Reebok Club C-4 Bronze 56k x Reebok Club C-5 Bronze 56k x Reebok Club C-6 Bronze 56k x Reebok Club C-7