- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Burberry przedstawia niesamowitą kampanię „Open Spaces”

Brytyjska marka Burberry rozpoczyna właśnie promowanie swojej jesienno zimowej kolekcji. W sieci pojawiły się nie tylko zdjęcia, ale również niesamowite video otwierające kampanię „Open Spaces”.

Zainspirowana pionierskim duchem, który był sednem wszystkiego, co brytyjski dom mody rozpoczął od swojego powstania 165 lat temu, kampania koncentruje się na kultowym cytacie założyciela marki, Thomasa Burberry:

„Nieodłącznym elementem każdej odzieży Burberry jest wolność ”.

Dołączone poniżej video z idealnie dobraną ścieżką dźwiękową tworzy unikalną stylistykę i klimat. Klip zaciera granicę pomiędzy światem realnym a snem czy fantazją. Nie zdradzimy Wam co w nim zobaczycie, sami doświadczcie tego piękna.

Wracając do samej kolekcji, dyrektor kreatywny Burberry – Riccardo Tisci do prezentacji swoich propozycji zatrudnił Ewena Spencera. Jego zdjęcia możecie podziwiać w pokazie slajdów poniżej.

Zaprezentowano na nich ciepłe kurtki oraz kamizelki, przy których znajdziemy ciepłe kołnierze. Dochodzi do tego kurtka z kapturem i zabudowanym kołnierzem. Paleta barw utrzymana jest w dobrze już znanym spektrum, które obejmuje odcienie beżu, brązu, którym towarzyszy czerń. Również charakterystyczna dla marki krata jest odcieniach beżu i brązu.

Oprócz odzieży wierzchniej zaprezentowano ponadto saszetki oraz torebki, które również ukazano na zdjęciach.

Zatem polecamy sprawdzić dołączone materiały, a po nowości od Burberry udać się na ich stronę internetową.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: