- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersButy Alife x Puma Clyde nadchodzą w dwóch wersjach

Buty Alife x Puma Clyde nadchodzą w dwóch wersjach

Przenosimy się na szybko do Nowego Jorku, gdzie tamtejszy legendarny butik projektuje dwie nowe wersje butów Puma Clyde. Przed Wami efekty wspólnych wielotygodniowych prac na lini Alife x Puma.

Na poniżej załączonych studyjnych fotografiach widzimy warianty: Forrest Green oraz Navy, które idealnie wpasowują się w otaczającą nas jesienną aurę. Chłopakom udało się utrzymać oba projekty w stonowanej kolorystyce i klimacie vintage. Obie sylwetki zostały wykonane z zamszu i postawione na lekko pożółkłej podeszwie. Ciekawostką jest tu dodatkowa gumowa biaława nakładka na nosek cholewki. W ramach akcentów, które wyróżniają te projekty na tle normalnych wydań, pojawiają się napisy Alife na piętach, New York złotą czcionką na języku oraz Puma Clyde z boku pod wiązaniem.

Buty Alife x Puma Clyde zaliczą swoją premierę w ich sklepie online już 18 października. Natomiast globalna premiera przewidziana jest 26 października.

Alife x Puma Clyde-1 Alife x Puma Clyde-2 Alife x Puma Clyde-3 Alife x Puma Clyde-4 Alife x Puma Clyde-5 Alife x Puma Clyde-6 Alife x Puma Clyde-7 Alife x Puma Clyde-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: