- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Duet Supreme x Clarks Originals wypuszcza wspólnie zaprojektowane buty

Jak co poniedziałek mamy dla Was kolejny kolaboracyjny projekt nowojorskiej marki Supreme. Przed Wami kolekcja butów Clarks Wallabee, ale w całkowicie nowym ujęciu.

W dalszej części wpisu zobaczycie nie tylko ich oficjalne fotografie, ale poznacie również szczegóły ich premiery. Do wyboru będziemy mieli cztery wersje kolorystyczne.

To co wyróżnia to wydanie na tle innych to przed wszystkim wycięcia i plecionka nie tylko na toeboxie i języku, ale również w bocznych sektorach cholewki. Konstrukcja butów będzie się opierała na tradycyjnym zamszu. Projektanci z obu zespołów postanowili zabarwić go na kolor czarny, beżowy oraz rzucające się w oczy czerwień i zieleń.

Trzy warianty, oprócz czarnego, będą stały na podeszwie w kolorze beżowym. Kropką nad i wydaje się być czerwone boxlogo w postaci metki na boku cholewki i wspólnie obandowanych wkładkach.

Nowe buty Supreme x Clarks Wallabee będą dostępne w ich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym już w najbliższy czwartek, to jest 9 września.

buty supreme clarks wallabee fw21 1 buty supreme clarks wallabee fw21 2 buty supreme clarks wallabee fw21 3 buty supreme clarks wallabee fw21 4 buty supreme clarks wallabee fw21 5 buty supreme clarks wallabee fw21 6 buty supreme clarks wallabee fw21 7 buty supreme clarks wallabee fw21 8 buty supreme clarks wallabee fw21 9 buty supreme clarks wallabee fw21 11 buty supreme clarks wallabee fw21 12 buty supreme clarks wallabee fw21 13

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: