- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaLifestyleInneC.P. Company wypuszcza książkę z okazji swojego 50 lecia

C.P. Company wypuszcza książkę z okazji swojego 50 lecia

Jednym z najlepszych prezentów są bezsprzecznie albumy i książki, a na rynku pojawia się kolejna pozycja, którą możemy rozważyć przy swoich następnych prezentowych zakupach. Z okazji 50 lecia na sklepowe półki wjeździe książka „C.P. Company 971 – 021. An Informal History of Italian Sportswear”.

Kiedy w 1971 roku młody grafik Massimo Osti wypuścił swoje pierwsze produkty chyba nie sądził, że doprowadzi go to do utworzenia do jednej z ważniejszych europejskich marek. Dzięki innowacyjnym procesom produkcyjnym, które były wówczas niespotykane w przemyśle tekstylnym, Osti zaczął nadawać swoim kolekcjom żywy wygląd i ubierać je w ziemiste, naturalne odcienie i barwy. Gdy zestawimy to z projektowaniem nakierowanym na wygodę i funkcjonalność inspirowaną klasycznym wojskowym strojem to otrzymamy brand, który znamy po dziś dzień.

Przez te 50 lat uzbierało się mnóstwo arcyciekawych historii, przedsięwzięć i wyzwań, z którym podzielono się z nami poprzez najnowszą okazjonalną książkę. Znajdziemy w niej historie 50 osobistości związanych z marką. Od projektantów takich jak Moreno Ferrari i Paul Harvey, fanów i kolekcjonerów, po rodzinę i bliskich przyjaciół Ostiego.

Niestety książka „C.P. Company 971 – 021. An Informal History of Italian Sportswearjuż się wyprzedała w sklepie marki, ale zapowiedziano, że pojawią się w innych sklepach w całej Europie już w ciągu najbliższych tygodni. Pamiętajcie jednak, że nakład limitowany jest do ilości 1000 egzemplarzy.

Książka w miękkie okładce liczy sobie 442 strony i ma wymiary 30x23cm.

Ksiazka CP Company 971 – 021 An Informal History of Italian Sportswear 1 Ksiazka CP Company 971 – 021 An Informal History of Italian Sportswear 2 Ksiazka CP Company 971 – 021 An Informal History of Italian Sportswear 3 Ksiazka CP Company 971 – 021 An Informal History of Italian Sportswear 4 Ksiazka CP Company 971 – 021 An Informal History of Italian Sportswear 5 Ksiazka CP Company 971 – 021 An Informal History of Italian Sportswear 6 Ksiazka CP Company 971 – 021 An Informal History of Italian Sportswear 7

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: